Logo Cestydoprirody.cz

Členství v Alpenvereinu pro blížící se prázdniny a zbytek roku

27.June 2018
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Jan Veselý
Čas letních dovolených se neúprosně blíží a vy už jistě víte, kde strávíte přicházející léto. Pokud se chystáte na aktivní dovolenou do hor, staňte se členy Alpenvereinu, a využívejte výhod, které členství v Rakouském Alpském Svazu přináší. Například za jednu noc strávenou na chatě Alpenvereinu uspoříte minimálně 10 €.
Hlavní foto článku
foto: Alpenverein Österreich

Členství na rok 2018 platí až do 31. ledna 2019. Pokud chcete užívat výhod Alpenvereinu v tomto roce, tak je právě čas stát se členem.

Získat členství v Alpenvereinu na rok 2018 můžete on-line

Kromě jiného získáte v rámci členství i výhodné pojištění, a to nejen na cesty do hor, ale i třeba na dovolenou k moři a na všechny vaše cesty do zahraničí.
Více informací o pojištění naleznete na stránkách Alpenverein Edelweiss CZ.

Pokud se chystáte do Alp, a to nejen do Rakouska, určitě uvítáte nemalé slevy na chatách rakouského a německého Alpenvereinu, a v rámci reciprocity i na chatách dalších alpských spolků – Švýcarského alpského klubu (SAC), Lichtenštejnského alpského svazu (LAV), Italského alpského klubu (CAI), Francouzského alpského klubu (CAF), Alpského svazu Jižních Tyrol (AVS), Španělského horolezeckého svazu (FEM), Slovinského horolezeckého sdružení (PZS) a Řeckého alpského klubu (CAH).
Garantovaná sleva pro člena je na chatách Alpenvereinu 10 €/noc.

Jako člen Alpenvereinu si můžete se slevou zakoupit také kvalitní mapy Alpenvereinu v měřítku 1:25.000.

Informaci o výši členských příspěvků v Alpenverein Edelweiss CZ naleznete i na stránkách Cesty do přírody.

Pokud si nebudete vědět rady s přihlášením, nebo budete mít dotazy k členství a výhodám členů, napište nám na email alpenverein1 @ edelweiss.cz (emailovou adresu prosím opište bez mezer před a za zavináčem).

Získejte nového člena Alpenverein

foto I v roce 2018 platí pro naše stávající členy soutěž, kdy při přihlášení nového člena získá tento člen mapu Alpenvereinu alpských oblastí v měřítku 1:25 000 nebo 1:50 000 dle vlastního výběru – viz. výběr

Postup: V případě, že jste stávající člen Alpenverein (min. již jeden rok) a přihlásil jste nového platícího člena, který již obdržel své členské číslo, pak prosím postupujte dle návodu, který naleznete ZDE.

Co je vlastně Alpenverein

Österreichischer Alpenverein (OeAV) založený v roce 1862 je dnes se svými 500 000 členy největším horolezeckým sdružením Rakouska. Alpenverein je veřejně prospěšné nestranické sdružení orientované na turistiku, horolezectví, horské výstupy, cestování, lyžování, skialpinismus, běh na lyžích, ochranu přírody a prostředí, práci s mládeží, péči o seniory, vydávání publikací, vědeckou činnost a mnohé další. Významnou oblast práce Alpenvereinu představuje udržování jeho více než 500 horských chat a péče o síť alpských stezek.

Reklama:

Kam dál?

Komentáře k článku

 
 
Zatím nikdo nepřidal komentář...
 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK