Logo Cestydoprirody.cz

Kam teď vyrazit na hory - lyžování

Petra Modravcová
před 4 lety

Ahoj, konečně nasněžilo. Máte nějaký tip kde by se už dalo lyžovat? Na příští týden plánujeme, že někam konečně vyrazíme. Nejlépe aby byla na místě i půjčovna lyží. Případně nevíte jak to vypadá v Jánských lázních tam jezdíme nejčastěji – nemáme to daleko a pujčit lyže se tam dá za slušnou cenu Doporučujte když tak pujčovny kde to není moc drahé – zhruba jako tady ta v těch lázních http://www.etc-sport.cz/…anske-lazne/

Eliíška Lišková
před rokem

My rádi vyjedeme někam za hranice, nejvíc se nám zatím líbilo ve Val di Fiemme :) Tak kouzelné místo jsem snad ještě neviděla. I dětem se tam hrozně líbilo, podařilo se nám najít super hotel pro rodiny, a to na http://www.visitfiemme.it/…al-di-fiemme :) A dokonce jsme dostali slevu na půjčení lyží v místní půjčovně!

Jindřich Pecl
před 8 měsíci

Po posledních zkušenostech se servisem na českých horách jezdím jen do rakouska. Ceny stejné, přístup ale hodně jinde. Posledně jsem našel příjemné ubytování nedaleko rakouských hranic – http://hotel-lipno.cz/cs/, je to tam moc hezké. :)

Alex Rejdl
před 5 měsíci

Zdravím! Minulý týden jsme lyžovali na starým dobrým Hochfichtě. Bydleli jsme v chatkách nedaleko Šumavy, a každé ráno jsme jeli na lyže. Ubytování super a sníh v Rakousku taky libovka. Určitě zkuste http://www.nadrybnikem.eu/ , snídaně, večeře velice chutné a výživné. Lidí na Hochfichtu nebylo dost takže jsme si to užili.

 

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK