Logo Cestydoprirody.cz

Kam teď vyrazit na hory - lyžování

Petra Modravcová
před 5 lety

Ahoj, konečně nasněžilo. Máte nějaký tip kde by se už dalo lyžovat? Na příští týden plánujeme, že někam konečně vyrazíme. Nejlépe aby byla na místě i půjčovna lyží. Případně nevíte jak to vypadá v Jánských lázních tam jezdíme nejčastěji – nemáme to daleko a pujčit lyže se tam dá za slušnou cenu Doporučujte když tak pujčovny kde to není moc drahé – zhruba jako tady ta v těch lázních http://www.etc-sport.cz/…anske-lazne/

Eliíška Lišková
před rokem

My rádi vyjedeme někam za hranice, nejvíc se nám zatím líbilo ve Val di Fiemme :) Tak kouzelné místo jsem snad ještě neviděla. I dětem se tam hrozně líbilo, podařilo se nám najít super hotel pro rodiny, a to na http://www.visitfiemme.it/…al-di-fiemme :) A dokonce jsme dostali slevu na půjčení lyží v místní půjčovně!

Jindřich Pecl
před rokem

Po posledních zkušenostech se servisem na českých horách jezdím jen do rakouska. Ceny stejné, přístup ale hodně jinde. Posledně jsem našel příjemné ubytování nedaleko rakouských hranic – http://hotel-lipno.cz/cs/, je to tam moc hezké. :)

Alex Rejdl
před 10 měsíci

Zdravím! Minulý týden jsme lyžovali na starým dobrým Hochfichtě. Bydleli jsme v chatkách nedaleko Šumavy, a každé ráno jsme jeli na lyže. Ubytování super a sníh v Rakousku taky libovka. Určitě zkuste http://www.nadrybnikem.eu/ , snídaně, večeře velice chutné a výživné. Lidí na Hochfichtu nebylo dost takže jsme si to užili.

 

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK