Logo Cestydoprirody.cz
Ammado Půjčka

Ammado Půjčka (Ammado)

muž

Rádi za celou naši organizaci Ammado cestujeme na dovolené a baví nás to stejně jako naše práce s půjčkami pro lidi, kteří si mohou výhodně půjčit be toho aby museli platit zbytečně vysoké poplatky. Naposledy jsme byli spolu jako celý team Ammado na Slovensku a to ve Vysokých Tatrách. Užili jsme si to spolu a teď všichni se těšíme na společný výlet během letních prázdnin. Jak jsem již zmiňoval. Přesně jako náš produkt Ammado Půjčka ihned. Snažíme se bít družní a držet všichni u sebe jako jeden celek. Stejnou jako jsou naše půjčky. Být férový v životě a půjčovat peníze za skutečně nízké úroky. Přesně to jsme my. Přesně to je Ammado Půjčka.

Naše snaha se vyplácí

Minule se mě ptala jedna naše zákaznice, co si brala od Ammado půjčku: „Můžete mi prosím vysvětlit proč jsou vaše úroky oproti jiným nebankovním subjektům tak nízké?“ Shodou okolností to bylo na dovolené když jsem byl na výletě na Moravě. Snažil jsem se zákaznici vysvětlit, že my v Ammado nedáváme půjčky prioritně kvůli byznysu ale kvůli pomoci lidem. Toto je naše základní myšlenka v životě i v práci. Naše půjčky budou jednoduše slušné a férové. 

WWW:
Na Cestydopřírody.cz naposled:

31.March 2019 21:05

Fotografie

 

Uživatel dosud nepřidal žádné fotografie

Založené trasy

 

Založené diskuze

 

Uživatel nezaložil žádnou diskuzi

 

Fotogalerie

Uživatel nemá žádnou fotogalerii

 

Moji přátelé

Uživatel nemá žádné přátele

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK