Logo Cestydoprirody.cz

In-line | Třeboň - Vitmanov

Velikost písma: A A A Tisk Autor: Martin Sokup
Obtížnost: lehká
Zajímavost: Interest: 3/5
Pro děti: ano
Délka trasy: 6.96km
Nadm. výška:
Nadm. výška:

Cestu ještě nikdo nenavštívil

Šířka cesty:

1–2m

Kvalita povrchu:

dobrý

Popis trasy:

Tato in-line trasa nepatří mezi nejdelší, ale zato se můžete těšit na krásnou třeboňskou přírodu, lesní cesty a úžasnou pohodu.

Nejlepší způsob, jak se sem dostat je dojet autem na výchozí souřadnice, zde najdete dostatečně velké parkoviště a můžete se přezout. Pak jen stačí přejet hlavní silnici a už si můžete užívat. Jedná se o lesní cestu, takže se sem tam může objevit nějaké to auto, ale jezdí jich zde minimum.

Cesta je poměrně kvalitní až na některé úseky, ale není to žádný větší problém. Na oplátku si užijete projížďku v pěkné přírodě. Cestou se překonává i jeden dřevěný most, takže je nutné jet pře něj opatrně, ale není se čeho bát.

Osobně mám tuto trasu moc rád, protože vede pěknou přírodou. Pro závodní bruslaře, kterým jde spíše o zlepšení kondice než o pěkně strávené odpoledne v přírodě bych ovšem trasu nedoporučoval.

Parkování:

Přímo na začátku trasy je dostatečně velké parkoviště.

Možnost koupání:

Rybníků je v okolí dost, ale na koupání to není. Pokud se chcete svlažit, tak bych doporučoval rybník Svět v Třeboni nebo popojet o kousek dál na pískovky k Suchdolu.

Občerstvení:

Pouze na začátku stezky v Třeboni.

Další informace o trase:

Nastoupáno výškových metrů:
Zklesáno výškových metrů:

Reklama:
Plánovač tras by Google:
Odkud:
Kam:

Máte další informace k této trase? Nenechávejte si jej pro sebe, napište nám a my informace doplníme. Kontaktovat nás můžete zde.

 

Komentáře k této trase

 
 
Renátka
před rokem

Koukala jsem se teď na plavecké potřeby na https://www.svetrelaxu.cz/…potreby-124/. Zjistila jsem, že některé potápěčské brýle se vyrábí pouze do hloubky 12 metrů. Proč tomu tak je? Ona tam je nějaká hranice která potom všechno odděluje nebo co nám zase ty vládní organizace tají? Proč je pořád něco před veřejností utajováno.

Radim
před rokem

Já teda na in-line taky moc nejsem, ale právě tato oblast mě láká spíš z jiného důvodu. Ty rybníky. Jsem velký fanda do chytání ryb, ale právě na třeboňsku jsem paradoxně ještě nikdy nebyl. Vidím to ale tak, že tam letos zavítám. Jen si teda asi budu muset z https://www.parys.cz/navijaky/ objednat asi nějaký nový naviják, protože ten můj se mi koncem minulé sezóny rozbil.

Michal
před rokem

Nevím proč, ale mě třeba in-line bruslení nikdy nijak zvlášť nechytlo. Párkrát jsem to zkoušel a moc mě to nebavilo. Klasické bruslení na ledě ale naopak miluji, tak nevím. Právě na led jsem si letos dokonce i koupil konečně pořádné brusle, konkrétně z https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle Už jsem je párkrát zkoušel a oproti těm starým je to teda pořádný rozdíl.

 
Vyhledávač tras
 
 

Trasy a cesty v okolí

Běžecké lyžování, délka 16.02km
Cyklotrasy, délka 31.48km
Pěší turistika, délka 4.59km
Více cest z této oblasti najdete na naší mapě
 

V okolí najdete

Muzeum (17.63km)
chaty Alpenverein (23.18km)
Lyžařská střediska (36.39km)
chaty Alpenverein (37.78km)
Více míst z této oblasti najdete na naší mapě
 

Webkamery v okolí

Webkamery zajišťuje webcams.travel
 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK