Logo Cestydoprirody.cz

Horské chaty | Carschina Hütte

Velikost písma: A A A Tisk Autor: Jiří Mikulášek
Fotografie
foto: Paebi, Wikimedia Commons
 

Příjemná chata Švýcarského Alpského Svazu (SAC) na jižní straně Rätikonu, ve výšce 2236 mnm. Nabízí 85 lůžek a je obhospodařována v letní sezóně od poloviny června do poloviny října.

Sousedící chaty: Schesaplanahütte, Heinrich Huetter Hütte, Lindauerhütte, Mannheimerhütte, Tilisunahütte, Pfälzerhütte, Douglashütte, Totalphütte

GPS souřadnice:

47.00708, 9.827376
47°0'25.500"N, 9°49'38.557"E

WWW:
Východ a západ Slunce:

Východ: 04:29
Západ: 20:07

Plánovač tras by Google:
Odkud:
Kam:

 

Máte další informace o tomto místě? Nenechávejte si jej pro sebe, napište nám a my informace doplníme. Kontaktovat nás můžete zde.

 

Komentáře k tomuto místu

 
 
Tobiáška
před rokem

Nás teď čeká obměna https://www.drdlik.cz střešní krytiny a říkám vám, že už teď se děsím té výsledné ceny rekonkstrukce. Jsme běžná rodinka žijící za Brnem v RD, peněz máme málo a prostě si chceme jenom udělat radost a trošku zkultivovat náš dům. Co si potom počneme? Bude to bída.

Magda H
před rokem

My jsme nedávno navštívili podobnou chaloupku s rodinou. Řeknu vám, to byla nádhera. Já nic podobného nezažila, manžel se vážně k výročí vyšvihnul :-) Já ze všeho nejvíce miluji původní dřevostavby a dřevěné interiéry. Na stěnách visely dřevěné vyřezávané obrazy podobné těmto https://www.gabrielaart.cz/…vane-obrazy/ , místo židlí dobové dřevotřískové lavice. Byla to neuvěřitelná romantika :-)

Kamil
před rokem

Tak to vypadá naprosto nádherně. Pro takovéto horské chaty mám velkou slabost. Mám známého, který jednu takovou také vlastní. Před dvěma lety jsem tam trávil Silvestra a bylo to tam skvělé. Teplo tam zajišťuje krb a útulnost zase všudypřítomné dřevo a ovčí kožešiny z https://www.vlnenezbozi.cz/ovci-kuze/ Naprostá paráda. Vypadá to, že letos se tam po dlouhé době podívám znovu, tak se na to hodně těším.

Pepulka
před rokem

Já už se moc těším na letní sezonu a hlavně na to, až vytáhnu nové oblečení, které jsem si pořídila na této stránce zde – https://www.onlinesekac.cz/…-kosile/c-11 … Já jsem si tam teda pořídila docela dost košil, ale mám v plánu si tam nabrat toho daleko více na tu letní sezonu, protože věřím, že bude výživná :) Něco mi to prostě říká.

 
Vyhledávač tras
 
 

Trasy a cesty v okolí

Pěší turistika, délka 14.37km
Pěší turistika, délka 5.75km
Via ferrata, délka 4.72km
Via ferrata, délka 4.87km
Více cest z této oblasti najdete na naší mapě
 

V okolí najdete

Horské chaty (0.00km)
Vrchol (0.69km)
chaty Alpenverein (1.93km)
chaty Alpenverein (2.45km)
chaty Alpenverein (4.99km)
Více míst z této oblasti najdete na naší mapě
 

Webkamery v okolí

Webkamery zajišťuje webcams.travel
 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK