Logo Cestydoprirody.cz

O cestydopřírody.cz

logo
Portál cestydoprirody.cz vznikl v roce 2011 jako server určený pro turisty a pro ty, kteří rádí tráví dovolenou i jinak, než jen válením na pláži. Nezaměřujeme se jen na Českou republiku, naším cílem je kompletně obsáhnout celé Alpy, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Švýcarsko či Francii. Źádná země ani sport nám neni cizí a tak si u nás přijde na své opravdu každý.

Našim cílem je především nabídnout tipy na letní i zimní dovolenou. V našem vyhledávači naleznete tipy pro in-line brusle, pěší turistiku, ale i ferraty (klettersteigy), lezecké stěny, cyklostezky a další. V případě, že by vám nepřálo počasí, najdete u nás bazény, aquaparky, sauny, muzea, zoologické zahrady, vnitřní lezecké stěny a spousty dalších tipů na výlet za špatného počasí.

A protože nikdo z nás nemůže být pořad na dovolené, během mezidobí si mlžete krátit čas rozšiřováním svých znalostí o outdoorových aktivitách, hledat tipy na zajímavá místa, číst cestopisy nebo prohlížet fotografie.

A kdo se stará o obsah? Zajímavosti vám přinášíme nejen my, ale i vy se můžete stát součástí našeho týmu a podělit se o své znalosti, zkušenosti a cestovatelské tipy s ostatními. Přijeli jste právě z dovolené? Objevili jste novou trasu či zajímavé místo? Nenechte si to pro sebe a napište o tom článek nebo přidejte trasu do naší databáze.

Portál Cesty do přírody.cz je archivován Národní knihovnou ČR.

 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK