Logo Cestydoprirody.cz

Poradna - vkládání cest, článků a míst

cestydoprirody.cz
před 8 lety

Pokud budete mit jakykoliv dotaz ohledne vkladani cest, mist ci clanku, tak nas samozrejme muzete kontaktovat e-mailem nebo muzete svuj dotaz napsat primo do teto diskuze a my jej zodpovime. Radi vam poradime jak jednotlive materialy vlozit, jak je upravit ci vylepsit, aby byly pro ostatni co nejzajimavejsi. Budeme se tesit na vase zajimave tipy.

radek hess
před 7 lety

Jak smazat clanek?

Tomáš Kuthan
před 7 lety

Mazat články v současné době můžeme jenom my. Není to kvůli tomu, že by to nešlo, ale neradi bychom např. uveřejnili nějaký článek a autor nám ho hned druhý den celý smazal.

Můžu se zeptat na důvod? :-) Jen čistě ze zvědavosti ať můžeme případně vymyslet jen nějaké „bezpečné“ mazání..

radek hess
před 7 lety

S mazáním již uveřejněných článků je mi to je jasné a chápu vaše obavy. Povedlo se mi uložit jeden a ten samý článek 2×, stačilo v průběhu psaní článku přejít v prohlížeči o stránku zpět a znovu se vrátit a článek uložit (nebo tak nějak). Možná by dočasná funkce „smazat“ stála za uvážení, dočasně myšleno před zveřejněním, pak už jen na žádost. Dovolím si zde uvést i návod od vašeho kolegy. Za název článku uveďte jednoduše „smazat“ a admin se o zbytek postará :)

Tomáš Kuthan
před 7 lety

Máte pravdu, něco takového by určitě bylo dobré. Každopádně díky za tip, nějak to vymyslím :-)

radek hess
před 7 lety

Ahoj, nelze editovat uložený rozepsaný článek. Nahrál jsem si album fotek ke článku, ale nemohu ho upravit.

Tomáš Kuthan
před 7 lety

Díky za info, už by to mělo být v pořádku.. chybička se vloudila, ale na druhou stranu, už se dá smazat něco, co se nepovedlo :-)

Tomáš Kuthan
před 6 lety

V posledních dnech nám trošku zlobil redakční e-mail, takže se omlouváme pokud marně čekáte na naší odpověď. Pošlete nám prosím váš e-mail ještě jednou.

Děkujeme za pochopení

zemekoulan
před 2 lety

Ještě stále platí akce „13 tras = DVD“? Předem díky za odpověď.

Jan Veselý
před 2 lety

Ano, akce stále platí. Jen už to není DVD, které Alpenverein již nevydává, ale mapy AV na USB: http://edelweiss.cz/…mapy_av.html#usb

Jirka Novotný
před 2 lety

Ahoj,do rubriky „Přehled vámi zadaných tras“ jsem zadal svou trasu a poněvadž se na stránkách ještě neumím moc pohybovat,posléze jsem zjistil,že jsem chtěl ještě doplnit informace k dané trase.Ale už mi nejde editovat trasu.Co mám dělat? Ahoj Jirka

Jan Veselý
před rokem

Pod nápisem „Přehled vámi zadaných tras“ zvolte tlačítko „Cyklotrasy“, tím se dostanete na seznam vašich cyklotras, kde je již název vaší cyklotrasy. Za ním jsou 4 ikony: Náhled, Editovat, Editovat trasu na mapě, Oříznout fotku. I pokud jdete do náhledu trasy, tak hned vpravo vedle nadpisu je zelené tlačítko „Edit“. Jakmile provedete editaci textu, tak změny uložte a přejdete automaticky na editaci trasy.

 

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.
 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK