Logo Cestydoprirody.cz

Poradna - vkládání cest, článků a míst

cestydoprirody.cz
před 6 lety

Pokud budete mit jakykoliv dotaz ohledne vkladani cest, mist ci clanku, tak nas samozrejme muzete kontaktovat e-mailem nebo muzete svuj dotaz napsat primo do teto diskuze a my jej zodpovime. Radi vam poradime jak jednotlive materialy vlozit, jak je upravit ci vylepsit, aby byly pro ostatni co nejzajimavejsi. Budeme se tesit na vase zajimave tipy.

radek hess
před 6 lety

Jak smazat clanek?

Tomáš Kuthan
před 6 lety

Mazat články v současné době můžeme jenom my. Není to kvůli tomu, že by to nešlo, ale neradi bychom např. uveřejnili nějaký článek a autor nám ho hned druhý den celý smazal.

Můžu se zeptat na důvod? :-) Jen čistě ze zvědavosti ať můžeme případně vymyslet jen nějaké „bezpečné“ mazání..

radek hess
před 6 lety

S mazáním již uveřejněných článků je mi to je jasné a chápu vaše obavy. Povedlo se mi uložit jeden a ten samý článek 2×, stačilo v průběhu psaní článku přejít v prohlížeči o stránku zpět a znovu se vrátit a článek uložit (nebo tak nějak). Možná by dočasná funkce „smazat“ stála za uvážení, dočasně myšleno před zveřejněním, pak už jen na žádost. Dovolím si zde uvést i návod od vašeho kolegy. Za název článku uveďte jednoduše „smazat“ a admin se o zbytek postará :)

Tomáš Kuthan
před 6 lety

Máte pravdu, něco takového by určitě bylo dobré. Každopádně díky za tip, nějak to vymyslím :-)

radek hess
před 5 lety

Ahoj, nelze editovat uložený rozepsaný článek. Nahrál jsem si album fotek ke článku, ale nemohu ho upravit.

Tomáš Kuthan
před 5 lety

Díky za info, už by to mělo být v pořádku.. chybička se vloudila, ale na druhou stranu, už se dá smazat něco, co se nepovedlo :-)

Tomáš Kuthan
před 5 lety

V posledních dnech nám trošku zlobil redakční e-mail, takže se omlouváme pokud marně čekáte na naší odpověď. Pošlete nám prosím váš e-mail ještě jednou.

Děkujeme za pochopení

zemekoulan
před rokem

Ještě stále platí akce „13 tras = DVD“? Předem díky za odpověď.

Jan Veselý
před rokem

Ano, akce stále platí. Jen už to není DVD, které Alpenverein již nevydává, ale mapy AV na USB: http://edelweiss.cz/…mapy_av.html#usb

Jirka Novotný
před 10 měsíci

Ahoj,do rubriky „Přehled vámi zadaných tras“ jsem zadal svou trasu a poněvadž se na stránkách ještě neumím moc pohybovat,posléze jsem zjistil,že jsem chtěl ještě doplnit informace k dané trase.Ale už mi nejde editovat trasu.Co mám dělat? Ahoj Jirka

Jan Veselý
před 9 měsíci

Pod nápisem „Přehled vámi zadaných tras“ zvolte tlačítko „Cyklotrasy“, tím se dostanete na seznam vašich cyklotras, kde je již název vaší cyklotrasy. Za ním jsou 4 ikony: Náhled, Editovat, Editovat trasu na mapě, Oříznout fotku. I pokud jdete do náhledu trasy, tak hned vpravo vedle nadpisu je zelené tlačítko „Edit“. Jakmile provedete editaci textu, tak změny uložte a přejdete automaticky na editaci trasy.

 

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK