Logo Cestydoprirody.cz

Vanadinit - léčivé vlastnosti metafyzického léčení

palmerstonbrown brown
před měsícem

Vanadinit – léčivé vlastnosti metafyzického léčení

E-mail (khamiton605@gmail.com)

Podívejte se prosím na kousek Vanadinite na fotografii na pravé straně … … jaké je první slovo, které vám přijde na mysl?

Pro mě je slovo „Service“… a co je zajímavější, slova Service a Vanadinite jsou v numerologii číslem devět. Číslo devět představuje energii humanitárních snah a služeb sobě, spoluobčanům a celému stvoření.

Omluvte australský hovorový projev, ale Vanadinite přináší energii služby do života prostřednictvím mocného a intenzivního „vykopnutí zadku“. Ale než se dostaneme do energetiky, podívejme se nejprve na fyziku.

Fyzikální vlastnosti vanadinitu

Krystalická struktura vanadinitu se skládá z olova, vanadu, kyslíku a chloridu, Pb5 (VO4) 3Cl, přičemž se získává hexagonální prizmatická struktura.

Nejvzácnější exempláře vanadinitů se nacházejí v Maroku a Namibii, ale další významná ložiska se nacházejí také v Arizoně, Novém Mexiku a Argentině. Vanadinit není běžný minerál a nejčastěji se vyskytuje vedle oxidovaných olovnatých ložisek.

Moje oblíbené exempláře jsou ty, které vykazují tmavě červený nebo orangy-červený odstín a obsahují velké šestihranné (6-stranné) útvary. Číslo 6 je zde také důležité, protože představuje službu (číslo 9), srdcem (číslo 6).

Energetické vlastnosti vanadinitu

Abychom pochopili, jak pracovat s energií vanadinitu, necháme se řídit písmeny slova SERVICE.

Služba a odevzdání: Abychom byli ve službě, musíme opustit ego a umožnit nám nekonečný tok univerzální energie. Vanadinite nám pomáhá ukázat, jak může naše ego / strach blokovat cestu růstu a bránit nám v dosažení našeho plného potenciálu.

Energie: Jaký lepší způsob, jak přeměnit tyto blokace ega / strachu, než použít elementární energii ohně Vanadinitu k posunu jakékoli stagnace (fyzické, emoční, mentální) a přivést život do našich dolních čaker.

Jak Vanadinite dodává energii naší základně a sakrálním čakrám, jsme inspirováni, stimulováni a vrazeni do akce … sladění naší kreativity s fyzickými výsledky.

Skutečné: Vanadinit má také silnou elementární energii Země, a proto naše energetické tělo opírá o pozemskou rovinu. Abychom své sny dostali do fyzické podoby, musíme je udržovat vždy „skutečné“. Vanadinite tedy pomáhá při fyzických krocích, při nichž se vaše vyšší ideály dostávají do jasné, logické a dosažitelné fyzické podoby. Nemá smysl snít o nejvíce divoce vášnivé, vzrušující a naplňující vizi pro svůj život, pokud nezavedete kroky na její uskutečnění.

Vize: Vanadinite je praktický krystal, který se používá pro projevy, a připomíná nám, že neexistují žádné „rychlé opravy“, protože energie se bude pohybovat a vytvářet v dokonalém načasování a pořádku pro nejvyšší dobro všech. Pokud tedy máte tendenci být netrpěliví a chcete výsledky „včera“, Vanadinite vám pomůže udržet větší vizi a vložit vaši implicitní důvěru, že se vše projeví v božském načasování.

Intuice: Když držíte svou vizi služby, bude vás Vanadinite přitahovat magickou synchronicitou, která vám umožní splnit váš sen do fyzické podoby. Při práci s Vanadinitem je proto nezbytné, abyste sledovali svou intuici a jednali podle těch „střevních pocitů“, které drží klíče k uskutečnění vašich cílů.

Kreativita: Vanadinit je jedním z předních krystalů, díky nimž tyto tvůrčí / sexuální šťávy tekou. Aktivuje naši touhu přivést naše nejvíc vášní do tohoto světa, pro naši vlastní pohodu a pro dobro všech. Jakmile se spojíte s energií vanadinitu, už vás prostě nezdrží!

Vytrvalost: Co dělá Vanadinite extra zvláštním, cítím jeho schopnost pomáhat nám udržovat náš zájem, řídit, závazek a vytrvalost při dosahování našich cílů. Když držíme srdce, cítíme závazek ke službě a nasměrujeme energii, zatímco ji udržujeme skutečnou, držíme vizi, spojujeme se s naší intuicí a umožňujeme toku tvořivosti, je to vitalita, která je podporována prostřednictvím Vanadinite, která nás udržuje na cestě k uskutečnění našeho sny.

Jak používat Vanadinite

Vanadinite rád žije kolem vás a pracuje s vámi na podpoře vašich tužeb. Osobně mám krásný kus, který sedí na stole v mé kanceláři, aby mi dal sílu projít den, a snížit únavu a únavu. Je také ideální umístit kus na váš noční stolek nebo pod polštář, aby vám kreativní intuitivní vize k vám přišly během snového stavu. Když jsem opravdu tlačen na termíny a potřebuji jiskru, aby mě udržel v chodu, vložím do kapsy malý hexagonální krystal, vždy to funguje

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.

Vyhledávač tras

Mohlo by vás zajímat

Kde se diskutuje

© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK