Logo Cestydoprirody.cz

Jak a kam za přírodou?

Karla Jablůňková
před rokem

Ahoj všem, vždycky mě hrozně lákaly cesty po přírodě někde v zahraničí, třeba v takovém Rumunsku a nebo klidně i někde na severu, jen nějak nevím, jak si takový výlet zorganizovat. Koukala jsem třeba na nějakou inspiraci sem – https://www.tipli.cz/…irace/cestuj – ale pořád nějak nevím, jak to vyřešit se spaním, přesunem z místa na místo a tak dále. Jak to děláte vy?

Hanka Hurová
před rokem

Ahoj, my jezdíme už jenom ČR :D Hlavně šumava, okolo Lipna. Skvěly cyklostezky! http://hotel-lipno.cz/…lno-aktivit/ – pro inspiraci.

Luka
před rokem

My jezdíme nejčastěji taky na Šumavu. Je tam moc krásná příroda. Vřele doporučuji. Často jezdíme taky na Slovensko, ale nikam konkrétně. Pokaždé jedeme jinam a stále objevujeme. Jinak taky doporučuji si pořídit přenosný gril, něco takového http://www.grilguru.cz Někdy se hodí, když přijede na místo, kde není možnost si rozdělat oheň klasicky.

nina Horova
před 11 měsíci

Ahoj, S rodinkou jezdíme okolí šumavy. Vřele doporučuji. Konkrétně jezdíme sem http://www.nadrybnikem.eu/kam-na-vylet/. V okolí je spoustu hradů, zámku nejaky ten aquapark a pro děti super :) Malý, velký chaty. A nedás za to milion :D Jzedíme autem, dá se i vlakem)

 

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.
 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK