Logo Cestydoprirody.cz

Bali 2015 - hledám spolucestující

Lenka K
před 5 lety

Ahoj, chtěla bych v r.2015 vycestovat na Bali a ráda bych našla kohokoliv/jakým­koliv věku, kdo by taktéž chtěl vyrazit na Bali. Nechci vycestovat sama a ráda bych sdílela a užila si společně úžasnou dovolenou, nezapomenutelných zážitků. Spolucestovala jsem již několikrát z tohoto serveru a super.....Jsem komunikativní, veselá, přátelská. Chtěla bych navštívit tyto místa = Ulun Danu (jezerní kláštěr), Pura Besakih (chrám, píše největší/nejpos­vátnější), zahradu Tirtagangga, Tanah Lot (mořský chrám), Taman Ayun (také věžičky nebo jak to říct), Bedugol.....Lákalo by mě za náštěvu i „Sloní safari“ a pak, když by povedlo se přiblížit i k vulkánu Gunung Agung (nejvyšší vulkán na ostrově – lákalo).....Nějsem proti i navštívit nějakou vesničku např. Ubud nebo Tangamann či Celuk......DLE DOMLUVY :))))))

Moc bych si přála vycestovat na Bali a splnit si tak sen, jej navštívit. Ráda bych se domluvila na konec června nebo přelom června/července (nemohu dříve kvůli státnicím a práci).

Těším se na odpovědi/psaní na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz Hezký den Lenka (27)

Lenka K
před 5 lety

Mohu od konce června do konce roku 2015 kdykoliv = dopisuji, jako autorka inzerce.

Tomáš Kuthan
před 5 lety

Ahoj Lenko,

zkus napsat Jirkovi Hruškovi (https://www.facebook.com/glogloman), Bali zná jako svoje boty :-)

T.

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.

© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK