Logo Cestydoprirody.cz

Krásy Krkonoš a jeho okolí aneb TIP na výlet

mia lia
před 5 lety

Ahoj, dovolte mi abych vám doporučila tip na pěkný výlet. Jeďte se podívat do Krkonoš :-). Jsou to tři týdny, co jsem tam byla poprvé a ještě teď jsem nadšená. Chvíli jsme byli v Liberci (nádherné město, ještě s nádhernějším centrem) a týden jsme strávili na chalupě http://www.ubytovanikrkonose.cz/…e-ubytovani/. Byly dny, kdy jsme jen odpočívali a váleli se, ale také jsme hodně chodili po turistických cestách, které tam jsou opravdu dobře a přehledně značeny. Byli jsme se podívat na Sněžce, ale i u pramene Labe :-) a dalších jiných zajímavých místech…

Eliíška Lišková
před 3 lety

Krkonoše jsou zatím mou nejoblíbenější destinací u nás. Poprvé jsme tam byli s manželem, když jsme náhodou objevili zájezd na portálu http://slevys.cz/ a zamilovali jsme se tak, že jsme za 3 měsíce jeli znovu. Pokud uvažujete o výletu právě tam, rozhodně doporučuji zkusit zmíněný web, celý proces nákupu vždy proběhl bez problémů.

David Beneš
před rokem

Za náš můžu Krkonoše rozhodně taktéž doporučit, spousta krásných výletů, které za týden rozhodně nestihnete, takže určitě aspoň na dva týdny. Jedním z výletů, které jsme absolvovali např. ze Špindlu na boudu u Bílého Labe (https://www.venkazdyden.cz/…e-a-zpet/347), kde výborně vaří a rozhodně stojí za to si tam dát oběd! :-)

livi Doležalová
před 11 měsíci

Já v Krkonoších byla spokojená ve Strážném. Ubytovali jsme se v pensionu Andula (http://penzionandula.cz/) a celkovou dovču si nemůžu vynachválit. Takže musím dát za pravdu ostatním, že Krkonoše jsou nádherné a každý by je měl alespoň jednou navštívit.

 

Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se nejdříve přihlásit.
 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK