Logo Cestydoprirody.cz

Bergsteigerdoerfer (Obce horolezců) – nové vydání brožury s celkovým přehledem

2.May 2012
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Jan Veselý
Už 5. vydání brožury s celkovým přehledem o OeAV-Bergsteigerdoerfer (OeAV-obce horolezců) je nyní k okamžitému dostání zdarma. Obsahuje přehled o všech 17 rakouských obcích horolezců Alpenvereinu – včetně tipů na výlety a túry, pokynů o příjezdech a adres chat a partnerských podniků.
Hlavní foto článku
foto Bergsteigerdoerger.at

„Pohyb vlastními silami“, tak zní motto těch obcí, které se zasazují o trvalý letní i zimní turismus ve svém regionu. Alpenverein podporuje tyto obce platformou „Bergsteigerdo­erfer“ nebo-li „Obce horolezců“, aby se zachovala příroda a kultura, a nabízí obcím pravou alternativu k nákladově náročnému zimnímu turismu, který silně zatěžuje infrastrukturu.

Nehledě na to, je Alpenverein přesvědčen, že člověk nemusí „inscenovat“ přírodu. Kdo už jednou stál na vrcholu hory při východu slunce, ten ví: Hory se inscenují nejlépe samy!

OeAV-obce horolezců ale zaručují nejen krásu alpské oblasti, nýbrž také alpskou kompetenci, alpskou historii a intenzivní hospodaření. Pod střechou mezinárodní Alpské úmluvy nabízejí všechny obce horolezců – ať už je to ve Ventu v Oetztalu nebo v Lunzu am See – bohatou paletu všech možných aktivit od turistiky, vysokohorské turistiky, horolezectví, až po výlety na lyžích, běh na běžkách, výlety na sněžnicích a ještě mnohem více. Partnerské podniky v údolí garantují kromě toho ideální ubytovací možnosti pro výletníky a horolezce.

Více informací k OeAV-obcím horolezců na www.bergsteigerdoerfer.at

Bezplatné objednání:

Brožuru s celkovým přehledem (DIN A4, 130 stran) si můžete kdykoliv zdarma objednat u christina.schwann@alpenverein.at

Stačí napsat: " Sehr geehrte Frau Schwann, ich möchte hiermit bei Ihnen die Gesamtbroschüre über Bergsteigerdoerfer kostenlos bestellen. Meine Adresse ist: napiště vaši adresu včetně Tschechische Republik"

foto
Reklama:

Kam dál?

Komentáře k článku

 
 
Zatím nikdo nepřidal komentář...
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK