Logo Cestydoprirody.cz

Cesta do přírody nafurt

5.December 2020
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Michaela Vránová
Cesty do přírody mohou být různé. Na kole, pěšky, autem, daleko, blízko. Do zahraničí i v naší malé zemičce. Mohou být dlouhé nebo krátké. Mohou být také "nafurt". Taková je i moje cesta do přírody. Možná dočasná, ale aktuálně "nafurt". Do přírody jsme se totiž odstěhovali.
Hlavní foto článku
Žijeme v chaloupce na samotě

S rodinou jsme se rozhodli nechodit o víkendu na výlety, odpoledne na procházky se psem a dětmi. Rozhodli jsem se do přírody odstěhovat a tím si „cestování ušetřit“. Nevím, jestli můj blog někoho zaujme a jestli sem vůbec patří, ale zřejmě ano.

Mám ráda vše, co je spjaté s přírodou a hledám si k ní stále cestu. Ať již tím, že jsme se přestěhovali na polosamotu do malé vesničky na jihu Čech. Tak i tím, že se snažím k přírodě přistupovat šetrně. Pěstujeme si ovoce a zeleninu, snažíme se používat pouze ekodrogerii, přehnaně nepoužíváme mazátka, zkrášlovátka a voňátka.

Snažíme se jíst to, co pochází z přírody, ne z výrobny.

A samozřejmě, podnikáme cesty do přírody, takže určitě bude co psát i na téma cestování a příroda. Děti máme ještě malé, pod stan jsem se zatím neodvážila. Na kolo to také ještě není. Ale pracujeme na tom, aby bylo. Abychom si pobyt v přírodě co nejvíce užili.

Jestli chcete, mrkněte se na mé zápisky v magazínu Tuhý Kořínek

Reklama:

Komentáře k článku

 
 
obtercarteirademotoristaregist
před rokem
obtercarteirademotoristaregist
před rokem
obtercarteirademotoristaregist
před rokem
Jessica
před rokem

Here all features are totally unlocked and unlimited. <a href=„https:/­/thunderapk.com/“>https­://thunderapk­.com</a>

Přemysl
před rokem

Já miluji přírodu a stejně tak i moje rodina. Právě proto jsme se rozhodli, že si prozatím pronajmeme domek na okraji vesnice a zkusíme, jak by život tam opravdu vypadal. Zatím mohu říct, že by se mi to takto zamlouvalo. Blízko máme rybník, takže chodím pravidelně rybařit. Často tam spím i pod širákem, takže jsem si koupil i rybářské lehátko se spacákem: https://www.sportcarp.cz/…ska-lehatka/.

Pepina
před rokem

Chata je krásná, my chatu nemáme a někdy je mi to líto, protože bychom se v létě někam rádi plácli a nebyli pořád jenom ve městě. Ale přes zimu by tam člověk zase nejezdil, že jo. Chybí tomu jenom ideální věc a to zahradní jezírko https://www.zahradnijezirka.net/ :) aby se člověk měl čím kochat. Popř. pro děti je to super jako přírodní koupání.

Radek
před rokem

Zdravím, mně i mojí rodině dlouhou dobu chyběla příroda. Já i moje manželka jsme zvyklí žít na vesnici, takže jsme měli vždy k přírodě dost blízko. Do nového domu jsme se přestěhovali asi před rokem a jsme za toto rozhodnutí opravdu moc rádi. Máme vlastní zahrádku, a také jsme si založili kompost, a to podle tohoto článku: https://www.kutilmarket.cz/…ompostovani/.

Tomáš
před rokem

Ta chatka vypadá moc přívětivě. Taky jsem v jedné takové nedávno byl. Ona teda sice vypadala z venku jako stará chatka, ale uvnitř byla pěkně moderní. Ani bych neřekl, že bude ta velká. Měli tam dokonce dva designové krby. Moc se mi líbily, tak jsem koukal na internet a našel jsem ty přesně stejné. Mají je na stránce https://rocal.cz.

Láďa
před rokem

Tak to je parádní. Přesně něčeho takového bych někdy také rád docílil. Obecně se už dlouho snažím o to, aby můj život měl právě na přírodu co nejmenší dopad. Hodně jsem se teď zaměřil třeba na produkci odpadu. A to jak doma, tak i ve své firmě. Doma to bylo docela jednoduché, ve firmě je to horší, ale i tak se mi to daří. Nedávno jsem podával roční hlášení o produkci odpadů za rok 2021, viz https://ecoservis.eu/…v-roce-2022/ a opravdu jsme oproti předchozímu roku vyprodukovali méně odpadu. :)

před rokem

https://buycocaineonline.se

https://buycocainepill.com

https://shop4herbalincense.com

https://cocaine-center.com

https://buycocaineonline.se/…aine-online/

https://k2bestherbalincense.com

http://buycocainepowder.com/

https://www.buyweedworldwide.com/

https://globalcocaineshop.se

https://buylegaldrugforsale.com https://buylegaldrugforsale.com/…tegory/mdma/ https://buylegaldrugforsale.com/…ma-crystals/ https://buylegaldrugforsale.com/…mdma-powder/ https://buylegaldrugforsale.com/…-cocaine-86/ https://buylegaldrugforsale.com/…gen-90-pure/ https://buylegaldrugforsale.com/…ine-96-pure/ https://buylegaldrugforsale.com/…ack-cocaine/ https://buylegaldrugforsale.com/…oin-70-pure/ https://buylegaldrugforsale.com/…oin-90-pure/ https://buylegaldrugforsale.com/…oin-91-pure/

https://buycocainepills.com

https://globalcocaineshop.se https://globalcocaineshop.se/…2c-b-online/ https://globalcocaineshop.se/…aine-powder/ https://globalcocaineshop.se/…2201-online/ https://globalcocaineshop.se/…naca-online/ https://globalcocaineshop.se/…tylfentanyl/ https://globalcocaineshop.se/…derall-30mg/ https://globalcocaineshop.se/…y-alpha-pvp/ https://globalcocaineshop.se/…amine-speed/ https://globalcocaineshop.se/…wder-online/

https://buycocaineonline.se/…amphetamine/ https://buycocaineonline.se/…wder-online/ https://buycocaineonline.se/…wder-online/ https://buycocaineonline.se/…roin-online/ https://buycocaineonline.se/…-hcl-online/ https://buycocaineonline.se/…mine-online/ https://buycocaineonline.se/…-lsd-online/ https://buycocaineonline.se/…mdma-online/ https://buycocaineonline.se/…dol-tablets/ https://buycocaineonline.se/…er-for-sale/ https://buycocaineonline.se/…ne-for-sale/ https://buycocaineonline.se/…mt-crystals/ https://buycocaineonline.se/…ne-for-sale/

https://cocaine-center.com/…mero-strain/ https://cocaine-center.com/…rone-online/ https://cocaine-center.com/…-hcl-online/ https://cocaine-center.com/…lsomra-10mg/ https://cocaine-center.com/ https://cocaine-center.com/…ills-online/ https://cocaine-center.com/…250mg-pills/ https://cocaine-center.com/…wder-online/

nembutal solution
před rokem

Buy Nembutal online, Suicide with Nembutal is the best without pain.

https://nembutalsolution.com/…ithout-pain/

Which is the Best Place to Buy Cheap Nembutal Online?, Whatsapp: +1 (612) 470–0476. Buy Nembutal Capsules Online, Nembutal solution for injection, nembutal sodium solution, how to get Nembutal, how to get prescribed Nembutal, how to make Nembutal, how to make Nembutal at home, what is sodium pentobarbital used for, how does sodium pentobarbital work,

https://nembutalsolution.com/…ithout-pain/

https://nembutalsolution.com/…ital-online/

Nembutal solution for injection, nembutal sodium solution, how to get Nembutal, how to get prescribed Nembutal, how to make Nembutal, how to make Nembutal at home, what is sodium pentobarbital used for, how does sodium pentobarbital work, how to get Nembutal solution, where to buy Nembutal solution, where to find Nembutal solution, Where to buy Nembutal solution over the counter,

https://nembutalsolution.com/…able-online/

Website: https://nembutalsolution.com/

Whatsapp Number: +1 (612) 470–0476

Phone: +1 (612) 470–0476

Contact Email: nembutalsolution50@gmail.com

https://nembutalsolution.com/…ules-online/

Ta umrzlá
před rokem

Do přírody chodíme s přítelem hodně často. Máme rádi procházky po horách a v zimě tomu dodávají to pravé kouzlo. Zároveň ale rádi trávíme volné časy na chalupě. Z https://www.firemnikrabicky.cz/…icky-na-caj/ jsme si teď objednali povedené krabičky na čaj a chceme si koupit kvalitní indický čaj. Ty klasické sáčky někde z Jemnicka nám už nechutnají, a tak chceme vyzkoušet exotiku.

před rokem

Good Looking Site Click Here For Amazing Games.. https://apkshut.com/imo-mod-apk/

před rokem

Musím říci, že mám vaše články opravdu rád. Jsou lehké na čtení, uvolňující a plné informací. Jen by mě zajímalo, měli už jste možnost někdy na vašich výpravách využít udělátka vytisknuté 3d tiskárnou? Já jsem si totiž z https://eshop.sharplayers.cz/ jednu koupil a úplně jsem tomu propadl. Naprostý fanatik. Dost se o to teďka zajímám, tak mě ta otázka přišla vhodná. Děkuji předem.

« Předchozí 1 9 17 25 26 27 28 29 30 31 33 Další »
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK