Logo Cestydoprirody.cz

Cesta do přírody nafurt

5.December 2020
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Michaela Vránová
Cesty do přírody mohou být různé. Na kole, pěšky, autem, daleko, blízko. Do zahraničí i v naší malé zemičce. Mohou být dlouhé nebo krátké. Mohou být také "nafurt". Taková je i moje cesta do přírody. Možná dočasná, ale aktuálně "nafurt". Do přírody jsme se totiž odstěhovali.
Hlavní foto článku
Žijeme v chaloupce na samotě

S rodinou jsme se rozhodli nechodit o víkendu na výlety, odpoledne na procházky se psem a dětmi. Rozhodli jsem se do přírody odstěhovat a tím si „cestování ušetřit“. Nevím, jestli můj blog někoho zaujme a jestli sem vůbec patří, ale zřejmě ano.

Mám ráda vše, co je spjaté s přírodou a hledám si k ní stále cestu. Ať již tím, že jsme se přestěhovali na polosamotu do malé vesničky na jihu Čech. Tak i tím, že se snažím k přírodě přistupovat šetrně. Pěstujeme si ovoce a zeleninu, snažíme se používat pouze ekodrogerii, přehnaně nepoužíváme mazátka, zkrášlovátka a voňátka.

Snažíme se jíst to, co pochází z přírody, ne z výrobny.

A samozřejmě, podnikáme cesty do přírody, takže určitě bude co psát i na téma cestování a příroda. Děti máme ještě malé, pod stan jsem se zatím neodvážila. Na kolo to také ještě není. Ale pracujeme na tom, aby bylo. Abychom si pobyt v přírodě co nejvíce užili.

Jestli chcete, mrkněte se na mé zápisky v magazínu Tuhý Kořínek

Reklama:

Komentáře k článku

 
 
Kosticka
před 3 měsíci

Přírodu opravdu miluji a ráda v ní trávím skoro všechen svůj volný čas, ale nafurt bych to asi nedokázala. Mám ráda čerstvý vzduch, zvuky lesa a tak podobně, ale zase se ráda vracím k nám do bytu, kde jsou slyšet tramvaje a sousedovic děti. Nedávno jsem si koupila krásné vybavení na tu moji milovanou turistiku tady: https://armik.cz/, tak se moc těším, až zase někam vyrazím.

Daniel
před 4 měsíci

Já přírodu naprosto zbožňuju a samozřejmě bych v ní chtěl trávit co nejvíce času, jen už to s přibývajícím věkem a tedy hlavně rodinnými povinnostmi nebo těmi pracovními není už tak možné jako za mlada :-) Alespoň se snažím stravovat přírodními potravinami, dodávat tělu přírodní doplňky jako třeba https://www.senzamedical.cz/…ka-prirodni/ a tak dále :-)

Lubomír
před 4 měsíci

Nad dovolenou na furt jsem poprvé přemýšlel, když jsme bydleli s https://cz.italicarentals.com/ na severu Itálie. Jednak to bylo v lokalitě, kde byli fakt super lidi. Po pár dnech jsme si přišli, jak kdybychom tam bydleli. Výhoda byla, že manželka umí trochu italsky, takže jsme s místními překonali jazykovou bariéru. Tam jsem fakt na vážno přemýšlel, že bych se přestěhoval z Čech.

Milan
před 4 měsíci

Přesně tak, jak píšete – cesty do přírody mohou být pro každého úplně odlišné :-) Já se osobně nejradši do přírody vydávám na vandry s kamarády, které už se v dnešní době nedaří pořádat na celý týden (hlavně kvůli rodinám), ale minimálně na víkend se několikrát do roka sejdeme :-) Já mám třeba perfektní vybavení od https://www.naturehikecz.cz/ , takže mne nezastaví ani zima.

« Předchozí 1 2 Další »
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK