Logo Cestydoprirody.cz

Alpenverein - skončila pojistná ochrana v rámci členství z roku 2015

10.February 2016
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Jan Veselý
Je začátek února, a tedy již "pět minut po dvanácté" pro ty, kteří si ještě neobnovili členství v Alpenvereinu na rok 2016.
Hlavní foto článku
Foto: Alpenverein / Heli Düringer

Pokud jste v roce 2015 byli členy Alpenvereinu, tak vám 31.ledna 2016 skončilo členství z roku 2015 a s ním i veškeré výhody, které přináší.

Které výhody to jsou?

  • garantovaná sleva 10 EUR při každém přenocování na chatách rakouského, německého a jiho-tirolského Alpenvereinu a také další slevy na více než 1300 chatách ve Švýcarsku, Itálii, Francii a v dalších alpských státech.
  • slevy na mapy Alpenvereinu
  • a v neposlední řadě pojištění záchranných akcí (platí i v tuzemsku), léčebných výloh a transportů, a také povinného ručení a právních výdajů. A to nejen při cestách do hor, ale při všech vašich cestách do zahraničí.

Chcete-li užívat výhod Alpenvereinu i v letošním roce, je právě čas obnovit své členství.

Obnovit, či získat členství v Alpenvereinu na rok 2016 můžete on-line

Výši členských příspěvků pro rok 2016 naleznete na našich stránkách ZDE.

Co je Alpenverein

Österreichischer Alpenverein (OeAV) založený v roce 1862 je dnes se svými 500 000 členy největším horolezeckým sdružením Rakouska. Alpenverein je veřejně prospěšné nestranické sdružení orientované na turistiku, horolezectví, horské výstupy, cestování, lyžování, skialpinismus, běh na lyžích, ochranu přírody a prostředí, práci s mládeží, péči o seniory, vydávání publikací, vědeckou činnost a mnohé další. Významnou oblast práce Alpenvereinup­ředstavuje udržování jeho více než 500 horských chat a péče o síť alpských stezek.

Reklama:

Kam dál?

Komentáře k článku

 
 
Lenka
před měsícem

Syn jezdí na kole, takže na něj mám uzavřenou úrazovou pojistku. Už měl jednou zlomenou nohu a naštípnutou ruku. Není snad měsíc, kdy by neměl nějaký úraz… Já pro sebe žádné pojištění nemám. Akorát v práci máme pojištění pro firmy u https://www.metlife.cz/…i-pro-firmy/ , tak tam bych asi když tak mohla něco uplatnit.

před 9 měsíci

Zdravím, chtěla bych se zeptat protože jsem nedohledala žádný článek na toto téma u vás na webových stránkách. Když jde člověk do hor jaké běžné zdravotní potřeby https://www.panzdravi.cz/…potreby-522/ si většinou berete? Chystáme se na nějaký menší trek převýšení zhruba 1500 ale chceme to dát za jeden celý den a zase to nechceme podcenit

Michal
před rokem

Tohle mě docela zajímá. Zrovna teď sháním nějaké kvalitní cestovní pojištění na výlet do Alp. Docela hodně mě baví pojišťovna www.ervpojistovna.cz s tím, že nabízí za relativně normální ceny poměrně dost služeb. Rozhodně se chci vyhnout běžnému cestovnímu pojištění od zdravotní pojišťovny, se kterým mám fakt mizernou zkušenost… Alpenverein mě už kdysi zaujal, tak o tom taky hodně přemýšlím.

 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK