Logo Cestydoprirody.cz

Alpenverein - končí pojistná ochrana v rámci členství na rok 2014

28.January 2015
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Jan Veselý
Blíží konec ledna, a tedy i čas obnovit si členství v Alpenvereinu na rok 2015.
Hlavní foto článku
Foto: Alpenverein/Michael Larcher.

Pokud jste v roce 2014 byli členy Alpenvereinu, tak vám 31.ledna 2015 skončí členství a s ním i veškeré výhody, které přináší.

Které výhody to jsou?

  • Slevy až 50% na chatách rakouského, německého a jiho-tirolského Alpenvereinu a také na více než 1300 chatách ve Švýcarsku, Itálii, Francii a v dalších alpských státech.
  • slevy na mapy Alpenvereinu
  • a v neposlední řadě pojištění záchranných akcí (platí i v tuzemsku), léčebných výloh a transportů, a také povinného ručení a právních výdajů

Chcete-li užívat výhod Alpenvereinu i v letošním roce, je právě čas obnovit své členství.

Obnovit, či získat členství v Alpenvereinu na rok 2015 můžete on-line ZDE

Co je Alpenverein

Österreichischer Alpenverein (OeAV) založený v roce 1862 je dnes se svými 470 000 členy největším horolezeckým sdružením Rakouska. Alpenverein je veřejně prospěšné nestranické sdružení orientované na turistiku, horolezectví, horské výstupy, cestování, lyžování, skialpinismus, běh na lyžích, ochranu přírody a prostředí, práci s mládeží, péči o seniory, vydávání publikací, vědeckou činnost a mnohé další. Významnou oblast práce Alpenvereinup­ředstavuje udržování jeho více než 500 horských chat a péče o síť alpských stezek.

foto
Reklama:

Kam dál?

Komentáře k článku

 
 
Zatím nikdo nepřidal komentář...
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK