Logo Cestydoprirody.cz

Novinky na mapě cestydoprirody.cz

22.December 2011
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Tomáš Kuthan
Mapa zajímavých míst, cest a tras je nedílnou součástí portálu cestydoprirody.cz a najdete na ní to co zajímá nás všechny, když vyrážíme na dovolenou, za sportem, poznáním nebo jen zkrátka někam ven.
Hlavní foto článku
© cestydoprirody.cz, google.com

Databáze míst, které si můžete postupně na naší mapě (http://www.cestydoprirody.cz/vyhledavac/) zobrazit či skrýt, se postupně rozrůstá o další a další zajímavá místa. Mezi nejnovější přírůstky, které určitě oceníte, patří následující.

Databáze chat Alpenvereinu

foto Významnou oblastí práce rakouského Alpenvereinu (OeAV) je udržování jeho více než 500 horských chat, kde mají členové hned několik výhod. Za zmínku stojí například sleva 50% za přenocování, přednostní přijetí či nárok na zlevněné jídlo a pití pro horolezce a vodu na přípravu čaje. Členové OeAV mají zároveň i stejná užívací práva na chatách Německého alpského svazu (DAV).

Seznam všech chat rakouského i německého alpského klubu najdete nově přímo v naší mapě včetně krátkého popisu, fotografie a GPS souřadnic. Pokud by jste si chtěli projít celý seznam, můžete tak učinit v menu „Alpenverein“ (http://www.cestydoprirody.cz/…verein/chaty).

Seznam všech chat jsme pro vás sice připravili, ale byli bychom rádi, kdyby jste nám jej pomáhali stále vylepšovat. Nejenom chaty, ale každé místo či trasu na naší mapě můžete doplnit o komentáře či další fotografie, což jistě ocení každý, kdo se na dané místo bude chystat po vás.

Databáze lyžařských středisek

Venku se nám konečně začíná dělat trochu bílo a tak každý už plánuje kam vytáhnout svoje lyže či snowboard. Pomoci by vám k tomu měl náš ucelený přehled lyžařských středisek v České republice, na Slovensku a celé alpské oblasti.

K přehledu se dostanete snadno, když si ve vyhledávací mapě zapnete „Lyžařská střediska“ nebo stejné informace najdete i v menu „Oblasti“ (http://www.cestydoprirody.cz/…ka-strediska).

Ty nejpřesnější informace vám vždy poskytnou přímo webové stránky daného střediska, ale u nás najdete na jednom místě základní popis, GPS souřadnice, odkaz na domovskou stránku, kontakt a v neposlední řadě záznamy z webkamer, které se nacházejí poblíž, a předpověď počasí.

Snažíme se naší databázi stále rozšiřovat o ty nejzajímavější a nejdůležitější místa a cesty, ale bychom bychom velice rádi, kdyby jste nám pomohli a přidali do naší mapy vaše oblíbená místa či cesty a podělili se tak s ostatními. Uvítáme vaše tipy, fotografie, příběhy a všechno, co by mohlo zajímat i ostatní. Děkujeme!

Reklama:

Kam dál?

Komentáře k článku

 
 
Zatím nikdo nepřidal komentář...
 
Vyhledávač tras
 
 

Mohlo by vás zajímat

 

Kde se diskutuje

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK