Logo Cestydoprirody.cz

Členství v Alpenvereinu 2014

9.June 2014
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Jan Veselý
Čas letních dovolených sa neúprosně blíží a už si jistě začínáte plánovat, jak co najlépe strávit nasledující léto a perfektně si ho užít. Pokud se chystáte na aktivní dovolenou do hor, staňte se členy Alpenvereinu a využívejte výhod, které členství v Rakouském Alpském Svazu přináší. Například za jednu noc strávenou na chatě Alpenvereinu uspoříte minimálně 10 €.
Hlavní foto článku
© Alpenverein

Členství na rok 2014 platí až do 31. ledna 2015. Pokud chcete užívat výhod Alpenvereinu v tomto roce, tak je právě čas stát se členem.

Obnovit, nebo získat členství v Alpenverein na rok 2014 můžete on-line ZDE.

Výhody členství

Kromě jiného:

Pojistná ochrana do hor

  • Zákonné pojištění zodpovědnosti pro vybrané sportovní aktivity (paušálně až 3.000.000 € pro každou poškozenou osobu)
  • Evropské pojištění právní ochrany až 35.000 €,
  • Náklady na záchranu: do 25.000 €,
  • Transport a repatriace: neomezeně
  • Náklady na nutné lekařské ošetření (včetně nevyhnutného převozu do nemocnice) v zahraničí do výšky 10.000 €.

Více viz. Všeobecné podmínky.

Slevy na chatách Alpenvereinu OeAV a na chatách Německého alpského svazu DAV, Švýcarského alpského klubu (SAC), Lichtenštejnského alpského svazu (LAV), Italského alpského klubu (CAI), Francouzského alpského klubu (CAF), Alpského svazu Jižních Tyrol (AVS), Španělského horolezeckého svazu (FEM), Slovinského horolezeckého sdružení (PZS) a Řeckého alpského klubu (CAH).

Slevy na chatách rakouského Alpenvereinu až 50%, minimálne však 10 EUR/noc.

Slevy na mapy Alpenvereinu

Výška členského příspěvku

SKUPINA A: 1540 Kč

Dospělý člověk ve věkové skupině 26–60 let

SKUPINA B: 1250 Kč

Zvýhodněné členství pro partnery, seniory, juniory, studenty, vdovce/vdovy po členech stejné sekce a tělesně postižené

SKUPINA C: 690 Kč

Děti/mládež do 18 let

RODINNÝ PŘÍSPĚVEK (OD 1 DÍTĚTE): 2700 Kč

Děti do 18 resp. 27 let jsou v rámci rodiny ZDARMA

Kromě spolehlivého vyřízení členských formalit vám poskytneme také poradenskou pomoc při řešení pojistných událostí.

Přihlášení do Alpenvereinu

Přihlásit se můžete přímo přes stránky Cesty do přírody. On-line formulář pro přihlášení naleznete ZDE. Po vyplnění přihlášky je potřebné uhradit členský příspěvek. Jakmile obdržíme vaši platbu na účet, odešleme přihlášku do Vídně a obdržíme obratem on-line vaše nové členské číslo. Od této chvíle jste členy Alpenvereinu (včetně platného pojištění).

Pokud si nebudete vědět rady napište na email alpenverein1 @ edelweiss.cz (emailovou adresu prosím opište bez mezer před a za zavináčem).

Co je Alpenverein

Österreichischer Alpenverein (OeAV) založený v roce 1862 je dnes se svými 470 000 členy největším horolezeckým sdružením Rakouska. Alpenverein je veřejně prospěšné nestranické sdružení orientované na turistiku, horolezectví, horské výstupy, cestování, lyžování, skialpinismus, běh na lyžích, ochranu přírody a prostředí, práci s mládeží, péči o seniory, vydávání publikací, vědeckou činnost a mnohé další. Významnou oblast práce Alpenvereinu představuje udržování jeho více než 500 horských chat a péče o síť alpských stezek.

Získejte nového člena Alpenverein

foto I v roce 2014 a 2015 platí pro naše stávající členy soutěž, kdy při přihlášení nového člena získá tento člen mapu OeAV alpských oblastí v měřítku 1:25 000 nebo 1:50 000 dle vlastního výběru – viz. výběr

Postup: V případě, že jste stávající člen Alpenverein (min. již jeden rok) a přihlásil jste nového platícího člena, který již obdržel své členské číslo, pak prosím postupujte dle návodu, který naleznete ZDE.

Reklama:

Kam dál?

Komentáře k článku

 
 
Zatím nikdo nepřidal komentář...
 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK