Logo Cestydoprirody.cz

AKCE pro turisty, kteří se podělí o své oblíbené trasy.

27.September 2012
Velikost písma: A A A Tisk Autor: Jan Veselý
Vyrážíte do přírody a chcete se podělit s ostatními o Vaše oblíbené trasy? Zadejte jejich popis do průvodce a získejte mapu Alpenvereinu v hodnotě 265 Kč ZDARMA.
Hlavní foto článku

Zadaná trasa = mapa Alpenverein ZDARMA

Tak jak jsme psali již v předchozím článku, netvoříme tento portál jen my, ale chtěli bychom, abyste především vy sdíleli mezi sebou své oblíbené trasy.

Ve spoluráci s Alpenverein Edelweiss CZ jsme pro Vás připravili AKCI. Stačí když zadáte Vaši trasu a pokud ji zveřejníme, získáte ZDARMA mapu Alpenvereinu alpských oblastí v měřítku 1:25 000 nebo 1:50 000 dle vlastního výběru.

V současnosti lze na portálu zadávat trasy letní – pro kola, MTB, In-line, pěší či vysokohorskou turistiku a feráty, nebo zimní – pro skialpy nebo běžky. Není důležité jaký druh trasy zadáte, ale snažte se popsat trasu co nejúplněji, aby i ti, kteří tam nikdy nebyli, získali všechny potřebné informace. Trasu můžete doplnit i o fotogalerii. Uvítáme trasy především z alpského regionu, ale samozřejmě můžete zadávat i zajímavé trasy v České republice i ve světě.

Tato akce platí až do vydání všech map, které Alpenverein Edelweiss CZ věnoval.

V případě, že zadáte 13 tras, můžete získat místo papírových map kompletní sadu map Alpenvereinu na DVD. Jedná se o 3.vydání s možností průletu ve 3D, zobrazení leteckých snímků a zobrazení 2390 skialpových tras v mapě.

Zadávat trasy mohou pouze registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Po úspěšné registraci můžete zadat svou trasu ZDE.

Mapy Alpenverein

foto Kartografie Alpenvereinu má více než 140 letou historii. Většina map je vytvořena v ideálním měřítku 1:25 000 a odstup vrstevnic činí 20 metrů. Díky mnohým detailům zobrazení krajiny patří mapy Alpenvereinu také k nejlepším průvodcům při cestách mimo značené cesty. V současnosti je nabízeno 51 topografických map pohoří východních Alp ve vydáních se značenými letními cestami (LETNÍ), zimními cestami pro skialp (ZIMNÍ) a nebo jejich kombinace (KOMBI) letních cest a zimních cest pro skialp. Nově je v programu i nabídka Bavorských map Alpenvereinu od Zemského úřadu pro měření a geoinformace v Mnichově.

Přehled map naleznete ZDE

Klad listů naleznete ZDE

Klad listů v Googlemaps můžete otevřít ZDE

Podmínky akce

  1. Akce trvá do vydání všech map věnovaných Alpenverein Edelweiss CZ a probíhá metodou „Kdo dřív přijde…“
  2. Každá osoba může během této akce získat maximálně 15 map
  3. Podmínkou pro získání mapy je publikace trasy na serveru cestydoprirody.cz nikoliv samotné vytvoření trasy
  4. Provozovatel si vyhrazuje právo nepublikovat (tzn. neocenit) takové trasy, které nebudou kompletní či jejich popis bude nedostatečný.
  5. Jakmile bude Vámi zadaná trasa publikována, kontaktujte nás na e-mailu redakce@cestydoprirody.cz. Kromě svého jména, názvu trasy a Vaší poštovní adresy nezapomeňte uvést o jakou mapu máte zájem.
  6. Na získání mapy nevzniká žádný právní nárok

Pokud se chcete inspirovat a podívat se na některou správně zadanou trasu, podívejte se buď na skialpovou trasu na Eiskogel a nebo na cyklistickou trasu z Podmolí do Znojma

Reklama:

Kam dál?

Komentáře k článku

 
 
před 4 lety

Ano, akce stále platí. Jen už to není DVD, které Alpenverein již nevydává, ale mapy AV na USB: http://edelweiss.cz/…mapy_av.html#usb

zemekoulan
před 4 lety

Ještě stále platí akce „13 tras = DVD“? Předem díky za odpověď.

 
 


© cestydoprirody.cz, 2011-2013 | Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK